Ανακοίνωση κάλεσμα της Αναγέννησης για τον αγώνα της Κυριακής απέναντι στην Καλαμαριά Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση με την οποία απευθύνει κάλεσμα στο φίλαθλο κόσμο της Καρδίτσας εξέδωσε η διοίκηση της Αναγέννησης ενώ παράλληλα γνωστοποιεί τι θα ισχύσει για τα εισιτήρια του αγώνα της Κυριακής.
Αναλυτικά η ανακοίνωσή της Αναγέννησης:
«Το ποδοσφαιρικό τμήμα και η διοίκηση καλούν τον φίλαθλο κόσμο της Αναγέννησης και της Καρδίτσας να δώσει το παρών στον κρίσιμο αγώνα της ομάδας μας με την Καλαμαριά στο Δημοτικό Στάδιο.
Καλούν επίσης τους φιλάθλους να δημιουργήσουν την γνωστή ποδοσφαιρική και αθλητική ατμόσφαιρα που έχει καταστήσει την Αναγέννησή μας ΠΡΟΤΥΠΟ φιλοξενίας και αθλητικής συμπεριφοράς στο πανελλήνιο.
Με την γνωστή θερμή υποστήριξη στην ομάδα, αλλά και τον απόλυτο σεβασμό στον αντίπαλο.
Ολοι μαζί, να δώσουμε το παρών, να συμμετέχουμε σ' ένα ακόμη σπουδαίο αθλητικό και κοινωνικό γεγονός για την πόλη, που ξέρει να οργανώνει η Αναγέννηση και να γιορτάσουμε μια μεγάλη νίκη που θ' ανοίξει το δρόμο για την σταθεροποίηση της ομάδας μας, εκεί που αξίζει να βρίσκεται, στο προσκήνιο του ελληνικού ποδοσφαίρου.
Η διοίκηση κάνει γνωστό επίσης ότι για τον αγώνα της Κυριακής ισχύουν τα εξής:
- Δεν θα ανοίξει το πέταλο για λόγους ασφαλείας με απόφαση της Αστυνομικής Διεύθυνσης της Καρδίτσας.
Κατα συνέπεια οι τιμές των εισιτηρίων διαμορφώνονται ως εξής:
Γενική είσοδος 10 ευρώ.
Εισιτήρια γυναικών, μαθητικών, φοιτητών και στρατιωτών (με την επίδειξη ταυτότητας ή πάσου) 5 ευρώ.
Δωρεάν η είσοδος στους μαθητές κάτω των 12 ετών
- Η προσελευση όλων των φιλάθλων θα γίνεται απο τη θύρα που βρίσκεται στο κλειστό γυμναστήριο και επειδή υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον τους καλούμε να προσέλθουν όσο το δυνατόν νωρίτερα για ν' αποφευχθεί ο συνωστισμός.»
Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ