Απέκτησε Τσίπρα ο Α.Ο. Τρίκαλα - "Αγκαλιά" και με Ντιατά
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Στην απόκτηση του επιθετικού Ανδρέα Τσίπρα προχώρησε ο Α.Ο. Τρίκαλα ενώ απομένουν οι υπογραφές για την ανακοίνωση του πρώην Αναγεννησιώτη Σεκούμπα Ντιατά.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του ΑΟΤ για τον Τσίπρα:
Η ΠΑΕ ΑΟ Τρίκαλα ανακοινώνει την απόκτηση του Ανδρέα Τσίπρα. Ο 24χρονος επιθετικός έχει αγωνιστεί σε Καλλιθέα, Πανερυθραϊκό, Φωκικό και Εθνικό Αστέρα.