Γιώργος Μιλήγκας: Τεράστια τιμή η συνεργασία με την Αναγέννηση
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Την πρώτη δήλωσή του ως γυμναστής της Αναγέννησης Καρδίτσας έκανε ο Γιώργος Μιλήγκας που τονίζει ότι είναι τεράστια τιμή η πρόταση που του έγινε και δεν θα μπορούσε παρά να την αποδεχθεί.
Αναλυτικά η δήλωσή του:
Ευχαριστώ πάρα πολύ την ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ και τον προπονητή κύριο Γιάννη Μάγγο για την πρόταση συνεργασίας που μου έκαναν, την οποία και αποδέχτηκα χωρίς δεύτερη σκέψη. Είμαι πολύ χαρούμενος που έρχομαι σε μια ομάδα Β' Εθνικής με ιστορία 112 ετών και θα δώσω τα πάντα για να πετύχουμε τους στόχους μας.
Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω τις προηγούμενες ομάδες μου Α.Ο.Skoda Ξάνθη Κ-20, Α.Ο.Αμπελωνιακό, Α.Σ.Ατρόμητο Παλαμά, διοικούντες, προπονητές, παίχτες, φίλαθλο κόσμο για την συνεργασία, και ιδιαίτερα τον πρόεδρο του Αμπελωνιακού Θάνο Κουτσούκη και τον Βάιο Καραγιάννη γιατί πίστεψαν σε μένα και μου έδωσαν την ευκαιρία να κάνω αυτο που αγαπώ.