Γκέλα εντός έδρας για τον Απόλλων
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Απροσδόκητη γκέλα για τον Απόλλων Αθηνών είχαμε στην πρεμιέρα της 23ης αγωνιστικής της Football League.
Οι γηπεδούχοι παραχώρησαν ισοπαλία 1-1 στον Παναιγιάλειο με τον Καμαρά να ανοίγει το σκορ στο 9' αλλά με την ομάδα του Αιγίου να απαντά άμεσα στο 14' με τον Λινάρδο. Το σκορ δεν άλλαξε στην υπόλοιπη διάρκεια του αγώνα κι έτσι η "Ελαφρά Ταξιαρχία" έχασε πολύτιμο έδαφος στην βαθμολογία ενώ την ίδια ώρα η ΑΕΛ παίρνει χωρίς αγώνα τους τρεις βαθμούς από τον αγώνα με τον Ολυμπιακό Βόλου που έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα.
Δείτε την βαθμολογία και το υπόλοιπο πρόγραμμα της αγωνιστικής, εδώ.