Δικαίωση για Πανελευσινιακό μέσα από την Επιτροπή Εφέσεων
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Άμεση δικαίωση για τον Πανελευσινιακό μέσα από την Επιτροπή Εφέσεων με την ομάδα των Δημοπουλέων να ανανεώνει και τυπικά την παρουσία της στην Football League της σεζόν 16-17.
Αναλυτικά η σχετική απόφαση:
Η Επιτροπή Εφέσεων της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας κατά την τελευταία της συνεδρίαση έλαβε τις παρακάτω αποφάσεις.
1. Με την υπ’ αριθμ. 72/13-7-2016 απόφασή δέχεται τυπικά και κατ’ ουσία την έφεση της ΠΑΕ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ και του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ κατά της υπ’ αρ. 38/2016 απόφασης Επιτροπής Δεοντολογίας ΕΠΟ. Εξαφανίζει την εκκαλουμένη. Κραττεί και δικάζει την υπόθεση. Απαλλάσσει διωκόμενους των αποδιδόμενων κατηγοριών.