Δύο έφυγαν, τέσσερις ήρθαν στον Πανελευσινιακό που δεν τα παρατά
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Παρά του ότι βρίσκεται στην τελευταία θέσης της βαθμολογίας της Football League η ομάδα του Πανελευσινιακού προχώρησε σε αρκετές μεταγραφικές κινήσεις ελίζοντας κατά κύριο λόγo σε αποχωρήσεις ομάδων από το πρωτάθλημα λόγω οικονομικών δυσκολιών.
Δείτε αναλυτικά την ανακοίνωση:
Η ΠΑΕ Πανελευσινιακός ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τους κάτωθι ποδοσφαιριστές: Κωνσταντινίδης Θεόδωρος από ΑΟ Τρίκαλα, Κοτσόκολος Θεόδωρος από Δόξα Μανωλάδας,τον Κροάτη μέσο Ivor Weitzer ο οποίος έχει αγωνιστεί στην Ουγγαρία με τις Πέτσζι, Μάλαβαν και στις Ζαντάρ, Ίστρα, Ριέκα, Πόμορατς, Όριεντ της πατρίδας του, καθώς και τον Καμερουνέζο Ibrahim Walidjo, στόπερ, ο οποίος προέρχεται από την Γιαβόρ Ιβάνιτσα και είναι διεθνής στην Εθνική Καμερούν. Επίσης ανακοινώνει την λύση συνεργασίας με τους Καραογλανίδης Αβράαμ και Ταμπάκης Γεώργιος.