Λύθηκε η συνεργασία Μίλιτς και Απόλλων Λάρισας
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας της με τον Αλεξάνταρ Μίλιτς γνωστοποίησε η ΠΑΕ Απόλλων Λάρισας, επόμενος αντίπαλος της Αναγέννησης το προσεχές Σάββατο (15:00) Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας.
Όπως τονίζεται στην ανακοίνωση της ΠΑΕ Απόλλων ο Σέρβος επιθετικός ζήτησε για καθαρά οικογενειακούς και προσωπικούς λόγους να επιστρέψει στην πατρίδα του και η διοίκηση της λαρισινής ομάδας δεν είχε πάρει να του ικανοποιήσει το αίτημα του.
Η ΠΑΕ Απόλλων Λάρισας θέλει να ευχαριστήσει τον Μίλιτς για την όποια προσφορά του, στο σύντομο όπως αποδείχθηκε, πέρασμα του, από την ομάδα μας, αλλά και για το ακέραιο του χαρακτήρα του και παράληλα να του ευχηθεί τα καλύτερα για την συνέχεια της καριέρας του, με υγεία.