Με Αιγινιακό το απόγευμα της Πέμπτης η Αναγέννηση
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Άλλο ένα φιλικό αγώνα θα δώσει η Αναγέννηση το απόγευμα της Πέμπτης (14/9) στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για το πρωτάθλημα της Football League.
Συγκεκριμένα όπως έγινε γνωστό σήμερα από την "κιτρινόμαυρη" ΠΑΕ θα αντιμετωπίσει στο γήπεδο του Αιγινίου "Γιάννης Παραλυκίδης" στις 17:00 την ομάδα του Αιγινιακού που και φέτος θα την βρει στο πρωτάθλημα της Football League.
Αυτή θα είναι λογικά και η τελευταία δοκιμασία για του παίκτες του Γ. Βαζάκα που την ερχόμενη Τετάρτη (20/9) έχουν αγώνα στην Πάτρα για το κύπελλο Ελλάδας και με αντίπαλο την Παναχαϊκή.