Με Διγκόζη συνεχίζει ο Αιγινιακός Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Αλλαγή προπονητή είχαμε και στην ομάδα του Αιγινιακού με τον Σταύρο Διαμαντόπουλο να αποχωρεί και τον Άγγελο Διγκόζη να πιάνει δουλειά κατευθείαν.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση της ΠΑΕ Αιγινιακός:
«Ο Άγγελος Διγκόζης θα είναι ο διάδοχος του Σταύρου Διαμαντόπουλου στην τεχνική ηγεσία του Αιγινιακού. Ο πολύπειρος τεχνικός συμφώνησε με τη διοίκηση της Πιερικής ΠΑΕ και πραγματοποίησε την πρώτη του προπόνηση το απόγευμα της Παρασκευής.
Ο πρώην προπονητής των Τρικάλων (από τον οποίο αποχώρησε προ ημερών, ενώ πριν καθόταν στον πάγκο του Τυρνάβου) θα κάνει το ντεμπούτο του στον πάγκο του Αιγινιακού την Κυριακή απέναντι στη Λαμία για την 24η αγωνιστική της Football League.
Η διοίκηση της Π.Α.Ε. τον καλωσορίζει και του εύχεται καλή επιτυχία».