Στα Τρίκαλα ο Γρηγόρης Μάκος!
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Την μεταγραφική της ενίσχυση συνεχίζει η ομάδα των Τρικάλων που μετά τα αρνητικά αποτελέσματα των πρώτων αγωνιστικών μετρά έξι νίκες σε επτά αγώνες με τον στόχο της ανόδου να παραμένει ανοιχτός.
Η ανακοίνωση της μεταγραφής του Γρηγόρη Μάκου:
Η ΠΑΕ ΑΟ Τρίκαλα ανακοινώνει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή, Γρηγόρη Μάκου (18/1/1987). Ο έμπειρος μέσος έχει αγωνιστεί στον Πανιώνιο, την ΑΕΚ, το Μόναχο 1860, την Ανόρθωση και τον Παναιτωλικό ενώ έχει διατελέσει μέλος της Εθνικής ομάδας.
Τελευταία τροποποίηση στις14 Ιανουαρίου 2018, 23:32