Στο 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας την Παρασκευή (10/11) η Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Η ΠΑΕ Αναγέννηση, επιθυμώντας να φέρει τη νεολαία πιο κοντά στον αθλητισμό και την ομάδα, θα επισκεφτεί την Παρασκευή 10 Νοεμβρίου το 2ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας.
Αντιπροσωπεία ποδοσφαιριστών και του προπονητικού επιτελείου θα συνομιλήσουν με τη μαθητιώσα νεολαία και στη συνέχεια θα διανείμουν δωρεάν εισιτήρια για τον αγώνα της Κυριακής (12/11) με τον Παναιγιάλειο στo πλαίσιo της 3ης αγωνιστικής της Football League.
Τελευταία τροποποίηση στις9 Νοεμβρίου 2017, 14:59