Συλλυπητήρια ανακοίνωση του Α.Ο. Τρίκαλα για το θάνατο του Βασίλη Ραχαβέλια
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Συλλυπητήρια ανακοίνωση για το θάνατο του Βασίλη "Λούλη" Ραχαβέλια εξέδωσε και η ΠΑΕ Α.Ο. Τρίκαλα την οποία και υπηρέτησε ως ποδοσφαιριστής επί μια τετραετία.
Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ Α.Ο. Τρίκαλα:
O μεγαλομέτοχος κ. Γιαλιάς Χρήστος και σύσσωμη η οικογένειά της ΑΟ Τρίκαλα ΠΑΕ, εκφράζουν τα θερμότερα των συλλυπητηρίων για τον θάνατο του παλαίμαχου ποδοσφαιριστή Βασίλη Ραχαβέλια ο οποίος τίμησε την φανέλα του συλλόγου από το 1965-1969, παίζοντας τρία χρόνια στην Α’ Εθνική και ένα χρόνο στη Β’ Εθνική, έχοντας συνολικά 91 συμμετοχές.