Τ' αλλάζει όλα ο Εθνικός Γαζώρου εν όψει Αναγέννησης! Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Με άλλη ομάδα αγωνίστηκε στο πρώτο παιχνίδι η Αναγέννηση και με άλλη στον επαναληπτικό όπως όλα δείχνουν καθώς η Σερραϊκή ομάδα βάλθηκε να τα αλλάξει όλα.
Και όταν λέμε όλα εννοούμε όλα!
Έτσι αφού άλλαξε πρόσωπα στην διοίκηση προχώρησε στην αλλαγή της έδρας του συλλόγου από το Γάζωρο στις Σέρρες ενώ προτίθενται τις επόμενες ημέρες να προχωρήσουν και σε αλλαγή εμβλήματος και ονομασίας του συλλόγου. Αν τα καταφέρουν πάντως μέσα στην εβδομάδα η Αναγέννηση θα γράψει ...ιστορία παίζοντας διπλό αγώνα για το κύπελλο αλλά με διαφορετική ομάδα!!!
Δείτε αναλυτικά την επίσημη ανακοίνωση του Εθνικού Γαζώρου:
«Ο EΘΝΙΚΟΣ, όπως είχε προαναγγείλει, ανακοινώνει στους Σερραίους φιλάθλους και στους φίλους της ομάδας το νέο Δ.Σ. του Συλλόγου έχοντας ως πρωταρχικό στόχο την προώθηση του αθλητισμού του Νομού Σερρών και την καλύτερη οργάνωση του Σωματείου.
Το νέο Δ.Σ. είναι:
Πρόεδρος : Παναγιώτης Σπυρόπουλος
Αντιπρόεδρος: Χρήστος Μέγκλας
Διευθύνουσα Σύμβουλος: Βασιλική Πετρισλή
Μέλη: Ιωάννης Κίρπιτσας
Νικόλαος Καλαποτλής
Νικόλαος Σολούγκας
Γιώργος Κοτσακιαχίδης
Πρόεδρος του Ερασιτεχνικού τμήματος ο κ. Κωνσταντίνος Παπαπαναγιώτου.
Μετά την οριστικοποίηση της μεταφοράς της έδρας της ομάδας στις Σέρρες θα ακολουθήσουν τις επόμενες μέρες ανακοινώσεις για το νέο όνομα και το νέο σήμα της ομάδας».