Τέλος (και) ο Τζαναβάρας από την ΑΕΛ
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Συνεχίζονται τα πήγαινε - έλα στην ΑΕΛ που σήμερα ανακοίνωσε την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τον προπονητή Παναγιώτη Τζαναβάρα καθώς και τον βοηθό του Γιώργο κουδούνη.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση:
"Η ΠΑΕ ΑΕΛ ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση συνεργασίας με τον προπονητή κ. Παναγιώτη Τζαναβάρα και το βοηθό του κ. Γεώργιο Κουδούνη, τους οποίους ευχαριστεί για την προσφορά τους και τους εύχεται καλή σταδιοδρομία και συνέχεια στην καριέρα τους.
Ο κ. Τζαναβάρας παραμένει ένας εκλεκτός φίλος για την οικογένεια της ΑΕΛ".
Πιθανός αντικαταστάτης για την ώρα φαίνεται να υπάρχει και ακούει στο όνομα Σούλης Παπαδόπουλος. Περισσότερα για το ζήτημα αναμένονται εντός των επομένων ημερών.
Τελευταία τροποποίηση στις7 Μαρτίου 2015, 12:24