Την "έξοδο" είδε και ο Γ. Μαραντάς από τον Φωκικό Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Τελειωμό δεν έχουν οι λύσεις συνεργασιών με προπονητές της Football League καθώς μετά τον Άγγ. Διγκόζη αυτό το Σαββατοκύριακο σειρά πήρε ο Γ. Μαραντάς από τον Φωκικό.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση από την ΠΑΕ Φωκικός:
«Μετά από συνάντηση που έγινε το πρωί της Δευτέρας 10/11/14 στα γραφεία της ΠΑΕ μεταξύ του Προέδρου, Σίμου Παπαδημητρίου και του προπονητή, Γιώργου Μαραντά, αφού συζητήθηκαν ορισμένα θέματα που αφορούν την πορεία της ομάδας, αποφασίστηκε η κοινή συναινέση λύση της συνεργασίας των δυο πλευρών.
Η ΠΑΕ Φωκικός ευχαριστεί τον κ. Μαραντά για την μέχρι τώρα συνεργασία τους και του εύχεται καλή συνέχεια στην προπονητική του καριέρα».