Χωρίς προπονητή και πάλι η ΑΕΛ αλλά και η Καλαμαριά! Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Δύο λήξεις συνεργασιών προπονητών από ομάδες της Football League που αγωνίζονται στο βόρειο όμιλο είχαμε το Σάββατο.
Ο λόγος για τον Κ. Παναγόπουλο της ΑΕΛ και τον Θ. Γράφα της Καλαμαριάς.
Η ανακοίνωση της ΑΕΛ:
«Η διοίκηση της ΠΑΕ ΑΕΛ, ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας με τον προπονητή κ. Κωνσταντίνο Παναγόπουλο τον οποίο ευχαριστεί για την προσφορά του στην ομάδα και του εύχεται καλή επιτυχία στην συνέχεια της καριέρας του».
Η ανακοίνωση του Απόλλων 1926:
Η διοίκηση της Π.Α.Ε. Απόλλων ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας με τον προπονητή Θωμά Γράφα. Προηγήθηκε συνάντηση με τον πρόεδρο της Π.Α.Ε. Απόλλων 1926, Βασίλη Ανατολίτη, κατά την οποία αποφασίστηκε ότι ενδεδειγμένη λύση για το καλό της ομάδας και την μελλοντική πορεία της είναι η από κοινού λύση της συνεργασίας, σε απόλυτα φιλικό κλίμα.
Η Π.Α.Ε. Απόλλων ευχαριστεί τον Θωμά Γράφα και του εύχεται καλή συνέχεια στην προπονητική του καριέρα.