Χωρίσαν οι "δρόμοι" Γ. Μαραντά και Παναιγιάλειου
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Επιβεβαιώθηκαν τελικά οι φήμες που ήθελαν τον Γιώργο Μαραντά να αποχωρεί από τον πάγκο του Παναιγιαλείου, αφού η ΠΑΕ ανακοίνωσε κι επίσημα το τέλος της συνεργασίας των δύο πλευρών.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Η ΠΑΕ Παναιγιάλειος ανακοινώνει την από κοινού λύση συνεργασίας με τον προπονητή κ. Γιώργο Μαραντά. Η ΠΑΕ Παναιγιάλειος τον ευχαριστεί θερμά για την συνεργασία και την προσφορά του στην ομάδα μας και του εύχεται καλή συνέχεια και επιτυχίες στην προπονητική του σταδιοδρομία».
Τελευταία τροποποίηση στις31 Δεκεμβρίου 2015, 15:00