Αυτο-υποβιβάστηκε στη Δ' Εθνική ο Αγροτικός Αστέρας! Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Με επίσημη ανακοίνωση – πρόσκληση, η διοίκηση του Αγροτικού Αστέρα ενημερώνει ότι την νέα χρονιά, θα αγωνιστεί στην Δ’ Εθνική και όχι στην Football League 2 όπως είχε δικαίωμα.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Με την έναρξη και της φετινής αγωνιστικής περιόδου της ομάδας μας, η οποία θα συμμετάσχει στο πρωτάθλημα της Δ Εθνικής, ο πρόεδρος και το Δ. Σ. του «Π.Μ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ» Ευόσμου, σας προσκαλούν στην έναρξη που θα πραγματοποιηθεί της Τετάρτη 01/08/2012, στις 19:00 στο γήπεδό του (28ης Οκτωβρίου 5 Εύοσμος)».
Τελευταία τροποποίηση στις31 Ιουλίου 2012, 00:07