Άλλαξε πρόεδρο και προπονητή ο Αμπελωνιακός Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Νέα διοίκηση εξελέγη στον Αμπελωνιακό μετά την απόφαση του Κου Κουτσούκη να αποχωρήσει από την συγκεκριμένη θέση, παραμένοντας ωστόσο κοντά στην ομάδα.
Έτσι τη θέση του αναλαμβάνει ο Μπάκουλας Χρήστος που έχει διατελέσει στο παρελθόν τερματοφύλακας στην ομάδα. Παράλληλα, αποφασίστηκε η συνεργασία με τον Βασίλη Νάρη που θα αντικαταστήσει τον Τάκη Παραφέστα στα προπονητικά καθήκοντα. Στόχος της νέας διοίκησης είναι η ομάδα να συμμετέχει κανονικά στην Δ' Εθνική, με μικρό budget και δίνοντας βάρος στους μικρούς.
Τελευταία τροποποίηση στις20 Ιουλίου 2012, 00:45