Άλλες δύο προσθήκες για την ομάδα του Α.Ο.Κ. Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Σε δύο προσθήκες παικτών προχώρησε η ομάδα του Α.Ο. Καρδίτσα την Τρίτη που πλέον συμπλήρωσε έτσι μια ενδεκάδα μεταγραφών.
Η πρώτη αφορά των Δημήτρη Ζιώγα που αγωνίζεται ως επιθετικός και προορίζεται για αντικαταστάτης του Αλέξη Κρανιώτη και η δεύτερη τον Δημήτρη Κωνσταντινίδη που αποκτήθηκε με μεταγραφή από τον Ταυρωπό και αγωνίζεται ως αμυντικός.
Την Πέμπτη έχει προγραμματισθεί να γίνει ένα Διοικητικό Συμβούλιο όπου θα αναλυθεί η υπάρχουσα κατάσταση σε όλα τα μέλη της διοίκησης και θα αποφασισθούν οι επόμενες κινήσεις που σχετίζονται σίγουρα και με τα νέα δεδομένα που είχαμε την Τετάρτη σχετικά με την παραμονή των 10 ομίλων στην Δ Εθνική, απόφαση που εφόσον εγκριθεί από το Δ.Σ. της ΕΠΟ θα ελαφρύνει ακόμα περισσότερο τις ομάδες από μακρινά ταξίδια που συνεπάγονται αυξημένα έξοδα.