Ευχαριστήριο μήνυμα της Αναγέννησης Καρδίτσας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ο ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1904 ευχαριστεί τον Δήμαρχο Μουζακίου κ. Κωτσό καθώς και τον υπευθυνο του γηπέδου κ. Στάθη για τις εξυπηρετήσεις και τις διευκολύνσεις που παρείχαν ώστε η προετοιμασία της ομάδας μας να διεξαχθεί χωρίς προβλήματα.
Επίσης ευχαριστεί τον ιδιοκτήτη του Mouzaki Palace κ. Σίλα, τον διευθυντή κ. Στεφανή καθώς και όλο το προσωπικό για τις άψογες συνθήκες διαμονής σ’ εναν θαυμάσιο χώρο".
ΕΚ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΣ
Τελευταία τροποποίηση στις15 Αυγούστου 2012, 09:53