Εισιτήρια για τους φίλους της ομάδας ζητά η Αναγέννηση από την Ελασσόνα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Σε ρυθμούς Ελασσόνας από σήμερα και μετά την κατάκτηση του Κυπέλλου ερασιτεχνών η Αναγέννηση που προετοιμάζεται για τον αγώνα που πιθανότατα θα κρίνει πολλά -ίσως και όλα- σχετικά με την ομάδα που θα ανέβει στην Football League 2.
Στην προσπάθεια της ομάδας για την νίκη η Διοίκηση της Αναγέννησης θέλει να έχει μαζί και τους φίλους της ομάδας και για τον λόγο αυτό απέστειλε σήμερα σχετικό έγγραφο προς την ομάδα της Ελασσόνας. Το έγγραφο κοινοποιείται στα Α.Τ. Καρδίτσας και Ελασσόνας αλλά και στην Γενική Αστυνομική Δ/νση Θεσσαλίας.
Αναλυτικά όσα αναφέρονται στο έγγραφο:
Κύριοι,
Ενόψει του μεταξύ μας αγώνα για την 21η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Δ΄ Εθνικής Κατηγορίας και έχοντας γνώση την ανταπόκριση που δείξαμε στην επιθυμία των φιλάθλων σας να παρακολουθήσουν το αντίστοιχο ματς του Α΄ γύρου (παρόλο που δεν ενημερωθήκαμε σχετικά), σας ενημερώνουμε και αιτούμαστε τα εξής:
1. Για την εξυπηρέτηση των φιλάθλων μας που εκδήλωσαν ενδιαφέρον να παρακολουθήσουν την μεταξύ μας αναμέτρηση, θα θέλαμε να μας χορηγήσετε διακόσια συνολικά (200) εισιτήρια, εκατό (100) των πέντε (5) ευρώ έκαστος και εκατό (100) των δέκα (10) ευρώ έκαστος
2. Επίσης, να μας υποδείξετε τη Θύρα έκδοσης εισιτήριων, από την οποία θα μπορούν να προμηθευτούν τα εισιτήρια του μεταξύ μας αγώνα οι μεμονωμένοι φίλαθλοι της ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Καρδίτσας από διάφορα μέρη της Ελλάδος, οι οποίοι και θα προσέλθουν να παρακολουθήσουν την επικείμενη αναμέτρηση.
Περιμένουμε την απάντηση σας το συντομότερο δυνατό στο FAX των γραφείων μας: 24410-70175.
Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την συνεργασία σας.
ΕΚ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΣ
Τέλος, να αναφέρουμε ότι υπάρχει σοβαρή πιθανότητα ο αγώνας του Π.Ο.Ε. με την Αναγέννηση Καρδίτσας να παραγματοποιηθεί Σάββατο αντί Κυριακής, έπειτα από αίτημα του Α.Τ. Ελασσόνας αφού την Κυριακή θα υπάρχει το τοπικό ντέρμπι της Football League 2 ανάμεσα σε Οικονόμο Τσαριτσάνης και Τύρναβο.