Εξελίξεις στην Ελασσόνα που μπαίνει ξανά στο "κόλπο" της ανόδου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Νέα ανατροπή στον 4ο όμιλο της Δ' Εθνικής έχουμε από σήμερα και σε ότι αφορά τις διοικητικές εξελίξεις στον Π.Ο. Ελασσόνα.
Σύμφωνα με όσα αναφέρονται στο elassonasport.gr ο πρόεδρος του Π.Ο.Ε. Ανδρέας Πάτσης έχει φθάσει σε συμφωνία με τον πρώην διοικητικό της ομάδας Ηλία Παναγιωτίδη ο οποίος και θα αναλάβει τη διοίκηση της ομάδας για τις δύο τελευταίες αγωνιστικές. Αν τελικά το deal ολοκληρωθεί τότε αλλάζουν άρδην ξανά τα πράγματα στον 4ο όμιλο, καθώς η Ελασσόνα θα παρουσιαστεί με πλήρη ομάδα ενώ έχει και το πλεονέκτημα του ενός βαθμού κατ' ελάχιστον από τις υπόλοιπες διεκδικήτριες του τίτλου και της ανόδου.
Θυμίζουμε ότι στις 29 Απριλίου ο Π.Ο.Ε. υποδέχεται στην έδρα του την Αναγέννηση Καρδίτσας ενώ την τελευταία αγωνιστική θα αγωνιστεί στην έδρα του αδιάφορου βαθμολογικά Πύρασου.