Επιστροφή Μπιτέλη στους "κιτρινόμαυρους" Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Άλλη μια μεταγραφή ολοκλήρωσε η Αναγέννηση Καρδίτσας πριν από λίγο, και δεν είναι άλλη από τον 25χρονο Γιώργο Μπιτέλη.
Ο 25χρονος τελούσε υπό στενό "μαρκάρισμα" τις τελευταίες ημέρες ωστόσο σήμερα είπε το τελικό "ΟΚ" και έδωσε τα χέρια με την διοίκηση της ομάδας.
Θυμίζουμε ότι μέχρι την περσινή σεζόν ήταν μέλος της ομάδας, βασικό και αναντικατάστατο, ωστόσο προτίμησε να ακολουθήσει τον Τζο Παλατσίδη στην Καλαμαριά.
Ο νεαποκτηθής θα ενσωματωθεί άμεσα στις προπονήσεις της ομάδας και φυσικά θα συμμετέχει κανονικά στην προετοιμασία της ομάδας που θα γίνει από την προσεχή Δευτέρα στο Μουζάκι.
Η διοίκηση της ομάδας παρότι θεωρεί ότι το έμψυχο δυναμικό της ομάδας είναι πλήρες, συνεχίζει τις συζητήσεις τουλάχιστον με ένα ακόμα ποδοσφαιριστή και οι εξελίξεις των επομένων ημερών θα δείξουν αν θα κλειδώσει η συμφωνία.