Φιλικές νίκες για Αναγέννηση και ΑΟΚ Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Νικηφόρα για τα φαβορί των φιλικών αναμετρήσεων ήταν τα αποτελέσματα των αγώνων που έγιναν το απόγευμα της Τρίτης 15 Μαΐου 2012.
Με 0-2 κέρδισε η Αναγέννηση Καρδίτσας τον Αστέρα χάρη σε δύο τέρματα των Φαλάγγα και Μυργιώτη. 3-1 νίκη για τον Α.Ο. Καρδίτσα στο άλλο φιλικό της ημέρας με αντίπαλο την Πασχαλίτσα. Για τους νικητές σκόραραν ο Τζιλός, ο Κόκκινος και ο Τσιρογιάννης (πέναλτι).
Νέο αγώνα θα δώσει την Τετάρτη η Αναγέννηση με αντίπαλο την Ελπίδα Αγ. Γεωργίου που ολοκλήρωσε την χρονιά με επιτυχία κατακτώντας της άνοδο στην Α' ερασιτεχνική. Φιλικό θα δώσει και ο Α.Ο.Κ. τις επόμενες ημέρες χωρίς ωστόσο ακόμα να έχει καθοριστεί ο αντίπαλος.
Τελευταία τροποποίηση στις15 Μαΐου 2012, 21:47