Με γνωστά νεανικά ονόματα η συναυλία της Αναγέννησης Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ανακοινώθηκαν από την Αναγέννηση Καρδίτσας τα ονόματα των νεανικών συγκροτημάτων που θα μετέχουν στη συναυλία που θα γίνει στο Δημοτικό Στάδιο της Καρδίτσας στις 17 Ιουλίου.
Στόχος των διοικούντων ήταν να προσελκύσουν γνωστά ονόματα από το χώρο της νεανικής μουσικής που με την σειρά τους θα καταφέρουν να οδηγήσουν τους νέους και όχι μόνο της περιοχής μας στο Δημοτικό Στάδιο την Τρίτη 17 Ιουλίου και με ώρα έναρξης στις 21:30.
Έτσι το παρών στην συναυλία θα δώσουν οι OtherView, Slick Beats, HouseTwins και η Shaya, ονόματα πολύ γνωστά στα νεανικά "στέκια" που αναμένεται να κεντρίσουν το ενδιαφέρον των νέων ακόμα και από τους γειτονικούς νομούς.
Σε ότι αφορά τα αγωνιστικά συνεχίζονται καθημερινά οι συζητήσεις με παίκτες που ενδιαφέρουν την ομάδα είτε ως ανανεώσεις είτε ως μεταγραφές. Ωστόσο, από πλευράς ομάδας, δεν υπάρχει ακόμα κάτι επίσημο αν και κάποιες υποθέσεις έχουν ουσιαστικά ολοκληρωθεί θετικά.