Νέα μεταγραφή για την Αναγέννηση που ξεκινά την βασική προετοιμασία Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Άλλη μια μεταγραφή προστέθηκε στο ρόστερ της Αναγέννησης που από σήμερα Δευτέρα θα έχει την "έδρα"¨της στο Μουζάκι.
Πρόκειται για τον 26χρονο Γιάννη Ρόβα που αγωνίζεται ως αμυντικό χαφ και την τελευταία σεζόν αγωνιζόταν στη Δόξα Κρανούλας. Στο παρελθόν ωστόσο έχει ξαναφορέσει για λίγους μήνες την φανέλα της Αναγέννησης ενώ εν συνεχεία πέρασε από Καλλιθέα (2005-2006), Παναξιακό (2006-2008), Πιερικό, Σαρωνικό (2008-2009) Α.Ε. Μουζακίου (2009 - 2010) και Α.Ο. Καρδίτσα (2011).
Στο Μουζάκι βρίσκεται από αυτή την ώρα και για τις επόμενες 9 ημέρες για το βασικό στάδιο της προετοιμασίας. Η ομάδα θα εγκατασταθεί στο χώρο του ξενοδοχείου Mouzaki Palace και για τις προπονήσεις της θα χρησιμοποιήσει το χώρο του Δημοτικού Σταδίου Μουζακίου.
Τελευταία τροποποίηση στις6 Αυγούστου 2012, 23:29