Πιο κοντά Δούκας και Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ένα ακόμα βήμα (τουλάχιστον) πιο κοντά θα πρέπει να θεωρείται ότι ήρθε η συνεργασία του Χρήστου Δούκα με την Αναγέννηση Καρδίτσας.
Ο έμπειρος αμυντικός εξασφάλισε την ελευθέρας του από την ομάδα του Πυργετού στην οποία και αγωνίστηκε την τελευταία σεζόν και πλέον θα πρέπει να είναι θέμα ωρών η επίσημη ανακοίνωση της απόκτησής του από τους "κιτρινόμαυρους".
Το βράδυ της Τετάρτης έχει προγραμματισθεί νέο Δ.Σ. και πιθανότατα να τεθεί και το συγκεκριμένο θέμα. Παράλληλα θα συζητηθούν τόσο τα θέματα της αθλητικής εμφάνισης της ομάδας όσο και το πρόγραμμα με τις χορηγίες προς την ομάδα από διαφημιστικές καμπάνιες.
Τελευταία τροποποίηση στις27 Ιουνίου 2012, 20:50