Προς νέα αναβολή ο αγώνας του ΑΠΟΚ Βελούχι με Αμπελωνιακό Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Δεν είναι γραφτό να διεξαχθεί ο αγώνας του ΑΠΟΚ Βελούχι με τον Αμπελωνιακό που είναι προγραμματισμένος για την προσεχή Τετάρτη 29 Φεβρουαρίου 2012 μαζί με άλλα δύο παιχνίδια εξ αναβολής του 4ου ομίλου.
Η νέα χιονόπτωση που πλήττει το Καρπενήσι τις τελευταίες 24 ώρες έχει δημιουργήσει ένα στρώμα χιονιού στο γήπεδο ικανό για την αναβολή του αγώνα την Τετάρτη καθώς δεν αναμένεται να υπάρξει σημαντική βελτίωση του καιρού. Η ΕΠΣ Ευρυτανίας την Τρίτη το πρωί θα ζητήσει εκ νέου την αναβολή του αγώνα (για τρίτη φορά) από την Ε.Π.Ο. ώστε και να μην υπάρξει άσκοπη ταλαιπωρία για τις ομάδες και παράλληλα περιττά έξοδα προς την διαιτητική τριάδα από πλευράς γηπεδούχων.
Κανονικά ωστόσο αναμένεται να πραγματοποιηθούν οι άλλοι δύο αγώνες ανάμεσα σε Αγρότη Λιανοκλαδίου και Α.Ο. Καρδίτσα και Αναγέννηση Καρδίτσας - Α.Ε. Μουζακίου που επίσης προέρχονται από αναβολή λόγω ακαταλληλότητας αγωνιστικού χώρου. Ο αγωνιστικός χώρος και των δύο γηπέδων ωστόσο αναμένεται να είναι ιδιαίτερα βαρύς.
Το KarditsaLive.Net την Τετάρτη εκτάκτως θα είναι μαζί σας LIVE από τις 14:45, όπου και θα σας μεταφέρει λεπτό προς λεπτό όσα συμβαίνουν στα εξ' αναβολής παιχνίδια του 4ου ομίλου της Δ' Εθνικής.