Σε καλό κλίμα η επίσημη λήξη της σεζόν στον Α.Ο.Κ. Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Μέσα σε πολύ καλό κλίμα δόθηκε το βράδυ της Πέμπτης δείπνο από την Διοίκηση της ομάδας τους Α.Ο. Καρδίτσα προς τους ποδοσφαιριστές της ομάδας και το τεχνικό επιτελείο.
Η συνάντηση έγινε στο αναψυκτήριο - ταβέρνα "Ο Κύκνος" και έδωσαν το παρών όλα τα μέλη της Διοίκησης, οι ποδοσφαιριστές το τεχνικό τιμ με τον Κο Γκουτζίδη, που ως γνωστό εδώ και καιρό έχει κάνει γνωστό ότι δεν συνεχίσει την επόμενη χρονιά στην ομάδα. Παρών στην εκδήλωση επίσης έδωσαν και μέλη της "Μπλέ Παρέας" αλλά και ο Πρόεδρος της ΕΠΣ Καρδίτσας Μανώλης Παλάσκας.
Για ακόμα μια φορά τονίστηκε από τα χείλη της Διοίκησης ότι η προσπάθεια τους ήταν αξιέπαινη και στις λεπτομέρειες η ομάδα δεν άγγιξε τον μεγάλο στόχο της ανόδου στις επαγγελματικές κατηγορίες.
Την προσεχή Τρίτη τελικά θα δοθεί το τελευταίο φιλικό της χρονιάς με αντίπαλο πιθανότατα την ομάδα της Ελπίδας Αγ. Γεωργίου, αγώνας που αναμένεται να γίνουν αρκετές δοκιμές και από τις δύο πλευρές.