Σερμπέση και Παφλιά ανακοίνωσε ο Α.Ο. Καρδίτσα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Επίσημα και με την ...βούλα νέος προπονητής του Α.Ο. Καρδίτσα την νέα σεζόν θα είναι ο Παύλος Σερμπέσης, σύμφωνα με ανκοίνωση του αθλητικού σωματείου ενώ παράλληλα έγινε γνωστός και ο βοηθός προπονητή.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση:
Ο Α.Ο. Καρδίτσα ανακοινώνει την πρόσληψη του κ. Παύλου Σερμπέση ως προπονητή της ομάδας και του κ. Γιάννη Παφλιά στη θέση του βοηθού προπονητή.
Το Δ.Σ. του ΑΟΚ εύχεται στον προπονητή και στο βοηθό του κάθε επιτυχία στο έργο που αναλαμβάνουν και περιμένει από τους φιλάθλους να περιβάλουν το νέο προπονητή, τον βοηθό προπονητή και τους παίκτες με την απαραίτητη εμπιστοσύνη, προκειμένου να συνεχίσει η ομάδα μας στο δρόμο των επιτυχιών.
Εκ της Διοικήσεως
Τελευταία τροποποίηση στις28 Ιουνίου 2012, 15:35