Τελευταίες ημέρες προπονήσεων για τον Α.Ο.Κ. Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Τελευταίες ημέρες προπονήσεων είναι αυτές που διανύουμε για την ομάδα του Α.Ο. Καρδίτσα λίγο πριν την καλοκαιρινή περίοδο.
Δύο προπονήσεις την εβδομάδα περιλαμβάνει το πρόγραμμα κάθε Τρίτη και Πέμπτη ώστε να μην μείνουν μεγάλο χρονικό διάστημα οι ποδοσφαιριστές μακριά από τους αγωνιστικούς χώρους.
Ωστόσο την προσεχή Πέμπτη το απόγευμα έχει προγραμματιστεί ένα φιλικό με την ομάδα του Αστέρα Καρδίτσας, στο γήπεδο του δευτέρου, ώστε να ξεφύγουν λίγο από την άχαρη διαδικασία των προπονήσεων οι παίκτες των δύο ομάδων αλλά και να γίνουν και οι απαραίτητες δοκιμές παικτών (ειδικά για τους γηπεδούχους) ενόψει της νέας χρονιάς.
Σε ότι αφορά τα διοικητικά των "κυανόλευκων" δεν υπάρχει κάτι προς το παρόν, καθώς δεν έχει οριστεί ακόμα ημερομηνία για την Γενική Συνέλευση.