Τον Α.Ο. Τρίκαλα ανέλαβε ο Νίκος Βέκιος Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Νέο προπονητή απέκτησε από την Τρίτη η ομάδα του Α.Ο. Τρίκαλα που θα αγωνιστεί για άλλη μια σεζόν στην Δ' Εθνική, και πιθανά θα αποτελέσει αντίπαλο του Α.Ο. Καρδίτσα (πέρυσι ήταν σε διαφορετικό όμιλο).
Έτσι στην "ηλεκτρική" καρέκλα θα βρεθεί ο πρώην τεχνικός του Οδυσσέα Νυδρίου Νίκος Βέκιος και μετά από δύο συνολικά χρόνια παρουσίας του εκεί. Ο στόχος της ομάδας για την φετινή χρονιά είναι διπλός αφού θα επιδιώξει την κατάκτηση της πρώτης θέσης που θα την επαναφέρει στις επαγγελματικές κατηγορίες και από την άλλη να απαρτίζεται από νέους ποδοσφαιριστές που θα έχουν ως βάση τους το νομό Τρικάλων.
Τελευταία τροποποίηση στις24 Ιουλίου 2012, 23:48