Χαλάρωμα για την Αναγέννηση απέναντι στον Ηρακλή Σοφάδων Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ένα από τα τελευταία φιλικά της χρονιάς έδωσε το απόγευμα του Σαββάτου η ομάδα της Αναγέννησης Καρδίτσας με αντίπαλο τον Ηρακλή Σοφάδων.
Η ομάδα της Αναγέννησης κέρδισε εύκολα με σκορ 0-6 με σκόρερς για τους νικητές τον Αθανασιάδη που πέτυχε δύο τέρματα και τον Γόρδιο που έκανε καρέ τερμάτων! Από τους κιτρινόμαυρους δεν αγωνίστηκε ο Σωκράτης Μπουντούρης, ωστόσο αυτό καθόλου δεν έδειξε να επηρεάζει την επιθετική διάθεση της ομάδας του Σάκη Θεοδοσιάδη.
Οι γηπεδούχοι αγωνίσθηκαν με πάθος επί ενός αντιπάλου που τους χωρίζουν πλέον δύο κατηγορίες αλλά δεν κατάφεραν να πετύχουν το γκολ της τιμής, είχαν δε και δύο τραυματισμούς ποδοσφαιριστών τους.
Τελευταία τροποποίηση στις12 Μαΐου 2012, 21:14