Χωρίς νικητή το φιλικό Αμπελωνιακός - Ελασσόνα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Οι δύο ομάδες μοιράστηκαν τα τέρματα σε ένα τεστ ενόψει της συνέχειας στον 4ο όμιλο της Δ' Εθνικής. Τα γκολ ο Καραΐσκος για της Ελασσόνα με απευθείας εκτέλεση φάουλ ενώ για τον Αμπελωνιακό σκόραρε ο Κομισόπουλος.
Θυμίζουμε ότι οι δύο ομάδες βρίσκονται στις πρώτες δύο θέσεις της βαθμολογίας με την Ελασσόνα να αγωνίζεται την Κυριακή στον Αλμυρό και τον Αμπελωνιακό να έρχεται στην Καρδίτσα για το ντέρμπι "ζωής και θανάτου" με τον Α.Ο. Καρδίτσα.
Τελευταία τροποποίηση στις26 Μαρτίου 2012, 11:39