Χώρισαν οι δρόμοι Κλάζογλου - Αναγέννησης Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Δεν θα συνεχίσουν μαζί οι δρόμοι της Αναγέννησης και του Ηρακλή Κλάζογλου μετά και την τελευταία επαφή της διοίκησης με τον παίκτη.
Η διοίκηση παρέμεινε σταθερή στην άποψή της για διατήρηση των οικονομικών ισορροπιών στην ομάδα ενώ ο ποδοσφαριστής επιδίωκε κάτι καλύτερο για την παραμονή του. Τελικά αποφασίστηκε να αφεθεί ελεύθερος προς αναζήτηση νέας ομάδας ενώ η ομάδα θα κινηθεί για την αναπλήρωσή του.
Εντωμεταξύ συνεχίζονται οι επαφές με άλλους παίκτες που ενδιαφέρουν την ομάδα και αναμένεται εντός των προσεχών ημερών να υπάρξουν νέες ανακοινώσεις συνεργασιών. Σκοπός είναι στις 23 Ιουλίου που ξεκινά η προετοιμασία της ομάδας να υπάρχει συμπληρωμένος ο αριθμός των 24 παικτών, στόχος που είναι πλέον πολύ κοντά.
Κατά τα άλλα πυρετός προετοιμασίων υπάρχει για την πολυανόμενη νεανική συναυλία στις 17 Ιουλίου στο Δημοτικό Στάδιο της πόλης με ώρα έναρξης στις 21:30 και με εισιτήριο 10 ευρώ.