Ευχαριστήριο του σύνδεσμου φιλάθλων Παναθηναϊκού Καρδίτσας προς τους παλαιμάχους Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League
- Εκτύπωση
Ο σύνδεσμος Παναθηναϊκού Καρδίτσας ευχαριστεί τον σύλλογο παλαιμάχων της ομάδας μας που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα που τους έγινε για να πάρουν μέρος σε έναν φιλικό αγώνα που διεξήχθη στους Σοφάδες Καρδίτσας στης 21/10/13 με την αντίστοιχη ομάδα παλαιμάχων των Σοφάδων, για έναν φιλανθρωπικό σκοπό.
Ο σύνδεσμος μας τίμησε την ζωντανή ιστορία του Παναθηναϊκού μας. Αυτοί που γράψανε την ιστορία του Παναθηναϊκού με χρυσά γράμματα. Η απονομή ήταν μια τιμητική πλακέτα και μια μπλούζα του συνδέσμου μας ως ένα αναμνηστικό δώρο για την ημέρα αυτή.