Στόικα και Παντελίδης έκαναν παρέλαση αλλά ...δεν κράτησε! Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League
- Εκτύπωση
Ο λόγος για τον προσφάτως προσληφθέντα στη Βέροια Στέφαν Στόικα και τον Σάββα Παντελίδη του ΠΑΣ Γιάννενα. Στην πρώτη περίπτωση ο Ρουμάνος έπεσε θύμα του αποκλεισμού από τον Ηρακλή Ψαχνών ενώ ο Παντελίδης πλήρωσε το μάρμαρο του αποκλεισμού από τον Αιγινιακό.
Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ Βέροια:
«Η ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τον προπονητή Στέφαν Στόϊκα», ανέφερε η ανακοίνωση.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του ΠΑΣ Γιάννενα:
Η Π.Α.Ε Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, ανακοινώνει την, κοινή συναινέσει, λύση της συνεργασίας με τον Σάββα Παντελίδη και τον ευχαριστεί για την μέχρι τώρα προσφορά του στην ομάδα, ευχόμενη κάθε επιτυχία στην συνέχιση της καριέρας του.
Η Π.Α.Ε Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966, θα έχει πάντα ανοικτές τις πόρτες της ομάδας στον εξαιρετικό προπονητή και άνθρωπο Σάββα Παντελίδη, που ατυχείς συγκυρίες δεν του επέτρεψαν να δείξει τις αδιαμφισβήτητες ικανότητές του και να ολοκληρώσει το έργο του στην ομάδα μας.