Θερμή υποδοχή από τους Καρδιτσιώτες φίλους του ΠΑΟΚ στην αποστολή του "Δικεφάλου του Βορρά" Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League
- Εκτύπωση
Την χαρά να δουν την ομάδα που υποστηρίζουν με πάθος στην πόλη τους, είχαν πολλοί Καρδιτσιώτες φίλοι του "Δικεφάλου του Βορρά" που έσπευσαν το βράδυ της Τρίτης στο ξενοδοχείο που κατέλυσε η ομάδα της Θεσσαλονίκης για τον αγώνα της Τετάρτης με την Αναγέννηση.
Οι φίλοι του ΠΑΟΚ απο την Καρδίτσα, υποδέχτηκαν την αποστολή καλωσορίζοντάς την στην πόλη μας, ενώ αρκετοί είχαν την τύχη να φωτογραφηθούν μαζι τους. Ο Πάμπλο Γκαρσία ήταν αυτός που όπως συνηθίζεται εξάλλου τράβηξε τα φώτα της δημοσιότητας πάνω του.
Οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ συζήτησαν με τους υπευθύνους (Ιωσηφίδη, Ποικιλίδη και αλλους) και τους παρότρυναν για την επίτευξη των στόχων τους σε Ελλάδα (πρωτάθλημα και κύπελλο) και Ευρώπη με συνθήματα.
Θυμίζουμε ότι οι φίλοι του ΠΑΟΚ στον αγώνα της Τετάρτης θα φιλοξενηθούν στο πέταλο της κερκίδας του Δημοτικού Σταδίου.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |