Χρήση του "διαβατηρίου" θα κάνει για άλλη μια χρονιά η Χρυσούλα Κουρομπίλια Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League
- Εκτύπωση
Στον πίνακα των διεθνών βοηθών διαιτητών παρέμεινε η "δικιά" μας Χρυσούλα Κουρομπίλια όπως γνωστοποίησε κατά την τελευταία συνεδρίασή της η Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ.
Η 38χρονη Καρδιτσιώτισσα συνεχίζει έτσι μια εξαιρετική πορεία στο χώρο της διαιτησίας με την ίδια να ξεκινά το "ταξίδι" από την Κομοτηνή και αυτή τη στιγμή να ανήκει στη δύναμη της ΕΠΣ Δυτικής Αττικής. Είναι η πρώτη Ελληνίδα γυναίκα διαιτητής που κατάφερε να πάρει το σήμα ως "Διεθνής βοηθός διαιτητή" ενώ βρίσκεται στη Super League από το 2010.
Αναλυτικά οι διαιτητές που πήραν κρίθηκαν ως διεθνείς:
Διαιτητές
Καλογερόπουλος Χαράλαμπος, Σιδηρόπουλος Αναστάσιος, Παπαπέτρου Αναστάσιος, Κύζας Γεώργιος, Κομίνης Γεώργιος, Μάνταλος Σταύρος, Αρετόπουλος Αλέξανδρος.
Βοηθοί Διαιτητές
Ευθυμιάδης Δαμιανός, Κωσταράς Πολυχρόνης, Ακρίβος Χρήστος, Γρεβένης Αλέξανδρος, Καρσιώτης Μιχαήλ, Δημητριάδης Λάζαρος, Κούλα Χασάν, Αλεξέας Ηλίας, Τουμπακάρης Ιωάννης, Πετρόπουλος Τρύφων.
Γυναίκες Διαιτητές
Μήτση Ευθαλία, Λαμπαδαρίου Ελένη, Αντωνίου Ελένη, Τσιοφλίκη Ανδρομάχη.
Γυναίκες Βοηθοί Διαιτητές
Κουρομπίλια Χρυσούλα, Κουτσουμπού Παναγιώτα, Νιότη Ανδρονίκη, Κουπαράνη Μαρία.
Διαιτητές Ποδοσφαίρου Σάλας
Χριστοδουλής Βασίλειος, Κουτσόγιαννος Κωνσταντίνος, Κομματάς Κωνσταντίνος.