Από μικροβιολογικές εξετάσεις πέρασαν οι παίκτες του ΣΠΑΚ Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Σε μικροβιολογικές εξετάσεις υποβλήθηκαν οι αθλητές του ΣΠΑΚ στο Νοσοκομείο Καρδίτσας και τις επόμενες ημέρες θα υποβληθούν σε Καρδιολογικές εξετάσεις.
Οι ιατρικές εξετάσεις θα βοηθήσουν τους προπονητές της ομάδας Νεδιλάκη Μάκη και Αλεξίου Φώτη ώστε οι αθλητές να είναι έτοιμοι με την έναρξη του Πρωταθλήματος.
Οι προπονήσεις της ομάδας συνεχίζονται κανονικά και μέρα με την ημέρα γίνονται ποιο έντονες για την βελτίωση της φυσικής κατάστασης.
Το Δ.Σ. του ΣΠΑΚ ευχαριστεί την Διοίκηση του Νοσοκομείου Καρδίτσας και ειδικά τους ιατρούς του Μικροβιολογικού Τμήματος κ. Αθανασίου, κ. Μπάλλα, κ. Κουτσώνα καθώς και το Βοηθητικό προσωπικό που βοήθησε την ομάδα μας να πραγματοποιήσει μια σειρά από μικροβιολογικές εξετάσεις οι οποίες απαιτούνται πριν από κάθε αγωνιστική σεζόν.