Εκ νέου υποψήφιος για μέλος της ΕΟΠΕ ο Χρήστος Βογιατζής Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Υποψήφιος στις εκλογές για μέλος της Ε.Ο.ΠΕ. θα είναι εκ νέου ο υπεύθυνος του ανδρικού τμήματος του ΣΠΑΚ και νυν μέλος της ομοσπονδίας Χρήστος Βογιατζής.
Οι εκλογές θα λάβουν χώρα στην Αγριά Βόλου το Σάββατο 1 Σεπτεμβρίου (ώρα 11:00) και ο Κος Βογιατζής συμμετέχει με το ψηφοδέλτιο του νυν προέδρου της Ε.Ο.ΠΕ. Αχιλλέα Μαυρομμάτη.
Ο Κος Βογιατζής αναφερόμενος στην εκλογική "αναμέτρηση" του Σαββάτου τόνισε στο KarditsaLive.Net:
"Θα συνεχίσουμε να εργαζόμαστε για το καλύτερο μέλλον του βόλεϊ. Σε αυτά τα δυόμισι χρόνια, μπήκαν πολύ σωστές βάσεις και μέσα στα δημοκρατικά πλαίσια των αποφάσεων που πάρθηκαν. Καλώ τα σωματεία να συνεχίσουν να στηρίζουν το ψηφοδέλτιο του Αχ. Μαυρομμάτη, όπως και εμένα που κατέρχομαι ως υποψήφιος, και δηλώνω πως θα δώσω ξανά όλες μου τις δυνάμεις για την περαιτέρω ανάπτυξη του αθλήματος".