Έκοψαν την πίτα στο ΣΠΑΚ Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα έκοψε την Τρίτη 5 Φεβρουαρίου η ομάδα του ΣΠΑ Καρδίτσας σε εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε μέσα σε ζεστή και χαλαρή ατμόσφαιρα στο Καφέ-Ουζερι Αίγλη (ιδιοκτησίας των Φώτη και Θανάση Αλεξίου αθλητών της ομάδας)
Την κοπή της πίτας έκαναν ο γενικός γραμματέας της ομάδας και μέλος της ομοσπονδίας Χρήστος Βογιατζης και ο προπονητής-παίχτης Μάκης Νεδιλ;aκης.
Ο τυχερός της βραδιάς που βρήκε το φλουρί ήταν ο Νίκος Καραγκιόζης. Η βραδιά συνεχίστηκε σε ευχάριστο κλίμα δίνοντας την ευκαιρία στους αθλητές να χαλαρώσουν από τις προπονήσεις εν όψει της δύσκολης συνεχείας του πρωταθλήματος της Α2 ανδρών.
Τελευταία τροποποίηση στις6 Φεβρουαρίου 2013, 17:51