Ξεκινούν από Δευτέρα στον ΣΠΑΚ Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Από την προσεχή εβδομάδα ξεκινούν την προετοιμασία τους τα τμήματα βόλεϊ του ΣΠΑΚ για την σεζόν 2012-2013.
Η αρχή γίνεται την Δευτέρα 27 Αγούστου στις 19:00 στο Κλειστό Γυμναστήριο της πόλης όπου θα δώσουν το πρώτο ραντεβού τους για την φετινή σεζόν τα τμήματα Παίδων, Παμπαίδων και Εφήβων για τα αγόρια και κορασίδων, παγκορασίδων και νεανίδων για τα κορίτσια της ομάδας.
Η ομάδα του ΣΠΑΚ όλα αυτά τα χρόνια δίνει ιδιαίτερο βάρος στην ανάπτυξη των ακαδημιών της αφού μόνο έτσι μπορεί να έρθουν οι επιτυχίες και η ανάπτυξη του αθλήματος σε μια δύσκολη οικονομικά εποχή για την χώρα μας.
Πιθανά εντός της εβδομάδας να ξεκινήσει και η ανδρική ομάδα την προετοιμασία της για την συμμετοχή της στον 3ο όμιλο της Α2 βόλεϊ, ωστόσο απομένουν ακόμα κάποιες λεπτομέρειες προς διευθέτηση.