Με "άρωμα" Καρδίτσας το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κορασίδων στο Βόλο Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Με "άρωμα" Καρδίτσας διεξάγεται το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κορασίδων που ξεκίνησε την Πέμπτη και ολοκληρώνεται την προσεχή Δευτέρα στη Νέα Ιωνία του Βόλου.
Ο Αντώνης Αθανασόπουλος συμμετέχει από την θέση του επόπτη, συνεχίζοντας διαιτητικά μια καριέρα που ξεκίνησε ως βολεϊμπολίστας και παίκτης του ΣΠΑΚ και με συμμετοχές στην Εθνική Παίδων.
Σε ότι αφορά την προσπάθεια των κορασίδων της Εθνικής μας, σε λίγο (στις 18:00) γίνεται το 3ο παιχνίδι της Εθνικής μας με την Ισπανία ενώ προηγήθηκαν δύο νίκες με Δανία (3-0) και Αζερμπαϊτζάν (3-2).
Τελευταία τροποποίηση στις5 Ιανουαρίου 2013, 17:24