Να γεμίσει το Κλειστό ζητά η διοίκηση του ΣΠΑΚ Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Ανακοίνωσε εξέδωσε η διοίκηση του ΣΠΑΚ με την οποία ζητά τη συμπαράσταση των φίλων της ομάδας ενόψει της πρώτης εντός έδρας αναμέτρησης με αντίπαλο τον Πανελλήνιο το Σάββατο 12 Νοεμβρίου στις 19:00 στο Κλειστό Γυμναστήριο της Καρδίτσας.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
"Η διοίκηση του ΣΠΑΚ καλεί τον φίλαθλο κόσμο της Καρδίτσας να δώσει βροντερό παρών, το Σάββατο το απόγευμα στις 7, στο κλειστό γυμναστήριο της πόλης για να ενισχύσει τις προσπάθειες των παικτών μας στο πολύ δύσκολο παιχνίδι με τον Πανελλήνιο. Η ομάδα μας που προέρχεται από μια εκτός έδρας σημαντική επιτυχία στην Ορεστιάδα, χρειάζεται τον κόσμο δίπλα της για να της δώσει δύναμη και να πετύχει την δεύτερη νίκη στο πρωτάθλημα".
Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής περιλαμβάνει τα ακόλουθα παιχνίδια:
18.00 Νίκη Αιγινίου – Μίλωνας (Κωνσταντινίδης – Κυριακόπουλος)
19.00 Οδυσσέας Αμαρ. - Ορεστιάδα (Οικονόμου Β. – Μαρκάτης)
19.00 ΣΠΑ Καρδίτσας - Πανελλήνιος (Παπαγεωργίου Αχ. – Χαρδαλίδης)
19.00 Παναχαϊκή – Επίκουρος (Παπασταθόπουλος – Σπυρόπουλος)
19.00 Ταταύλα – Μεταμόρφωση (Μόσχος – Μηλιώρης)
19.30 Παλλήνη – Κόροιβος (Κατσούλης – Μαρκατσάς)