ΣΠΑΚ & Ασκληπιός: "Αθλητισμός σημαίνει πρώτα απ΄ όλα ευαισθησία και ευγενή άμιλλα" Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Το δικό τους μήνυμα τόσο τοπικά όσο και ευρύτερα έστειλαν μετά το τέλος του αγώνα της Τετάρτης οι δύο ομάδες βόλεϊ του ΣΠΑΚ και του Ασκληπιού Τρικάλων.
Οι παίχτες οι προπονητές και οι διοικήσεις του Σ.Π.Α. Καρδίτσας και του Ασκληπιού μετά το παιχνίδι έβγαλαν μια αναμνηστική φωτογραφία δείχνοντας ότι τους «χωρίζει» μόνο το φιλέ και ότι ο αθλητισμός και το βόλεϊ ενώνουν παρακάμπτοντας την «οπαδική κόντρα» των δυο πόλεων.
Τελευταία τροποποίηση στις13 Δεκεμβρίου 2012, 22:35