Σύσφιξη σχέσεων στο ΣΠΑΚ στο ουζερί "Αίγλη" Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Σε μια ευχάριστη βραδιά η ομάδα του ΣΠΑΚ δείπνησε στο ουζερί ΑΙΓΛΗ των Φώτη και Θανάση Αλεξίου (που είναι και παίχτες της ομάδας) την περασμένη Πέμπτη 13 Δεκεμβρίου 2012.
Το τραπέζι διοργανώθηκε και ήταν μια προσφορά από το μέλος της διοίκησης Βασίλειο Τρέμμα. Παρόντες ήταν όλη η διοίκηση οι παίκτες και οι προπονητές, όπου βρήκαν ευκαιρία, εκτός του να δοκιμάσουν τα εκλεκτά κρέατα του κ.Τρέμμα, να μιλήσουν και για τη μέχρι τώρα πορεία της ομάδας σε χαλαρούς ρυθμούς.
Θύμίζουμε ότι σήμερα Σάββατο η ομάδα του ΣΠΑΚ αγωνίζεται στην Κατερίνη με αντίπαλο τον Πιερικό.
Τελευταία τροποποίηση στις15 Δεκεμβρίου 2012, 15:13