Τέλος στα όνειρα ανόδου για την γυναικεία ομάδα του ΣΠΑΚ Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Όνειρα ανόδου τέλος για την ομάδα γυναικών του ΣΠΑΚ που ηττήθηκε στον ημιτελικό του Final Four που γίνεται στη Νίκαια της Λάρισας από την ομάδα του Γ.Σ. Λαμίας.
Η ομάδα του Τ. Ασημακόπουλου δεν κατάφερε να ανταπεξέλθει στην κρισιμότητα του αγώνα και ηττήθηκε με 3-1 σετ.
Ζευγάρι του τελικού θα είναι η ομάδα του Ασκληπιού Τρικάλων που κατάφερε να λυγίσει στο τάι μπρέικ την ομάδα της Φθίας Λαμίας. Ο νικητής του τελικού που θα ξεκινήσει στις 20:00 την Κυριακή θα πάρει την άνοδο στην Α2 γυναικών. Νωρίτερα θα γίνει ο μικρός τελικός ανάμεσα στην ομάδα του ΣΠΑΚ και την Φθία Λαμίας.
Τελευταία τροποποίηση στις28 Απριλίου 2012, 23:57