Χρ. Βογιατζής: Από την κρίση να βγει κάτι καλό για το βόλεϊ Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Δηλώσεις σχετικά με το νέο πρωτάθλημα και την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε έκανε στην ενημερωτική ιστοσελίδα μας ο υπεύθυνος της ανδρικής ομάδας Βόλεϊ του ΣΠΑΚ και μέλος της επιτροπής Εθνικών ομάδων Κος Χρήστος Βογιατζής.
Σχετικά με το νέο πρωτάθλημα: "Εύχομαι επιτυχία σε όλες τις ομάδες. Από την κρίση να βγει κάτι καλό για το βόλεϊ. Ο αθλητισμός, όταν οι χώρες βιώνουν τέτοιες κρίσεις, είναι που βοηθάει να ξεπεραστούν τα προβλήματα".
Για την κλήρωση του πρωταθλήματος και τον 3ο όμιλο που μετέχει ο ΣΠΑΚ: "Για την κλήρωση δεν εξετάζουμε με ποιον παίζουμε και πότε. Ο αγωνιστικός χώρος είναι που δίνει τις απαντήσεις. Εύχομαι σε όλους τους συλλόγους του πρωταθλήματος να ολοκληρώσουν την προσπάθεια".
Τελευταία τροποποίηση στις20 Σεπτεμβρίου 2012, 21:10